درباره کمپانی فستو

شعار FESTO

حداکثر بهره وری و خدمات رسانی به مشتریان در اتوماسیون کارخانه و فرآیند.

کمپانی فستو رهبر جهانی در زمینه اتوماسیون صنعتی و در خصوص آموزش و توسعه فنی یک رهبر بازار جهانی محسوب می شود.

اتوماسیون صنعتی

راه حل های اتوماسیون کارخانه و فرآیند

کمپانی Festo برای بخش اتوماسیون کارخانه و فرآیند تمامی صنایع، راه حل مناسب برای رفع هرگونه نیاز با محصولات، سیستم ها و خدمات پیرامون کنترل پنوماتیک، الکترونیک و درایو را ارائه می نماید.

در تمامی صنایع مختلف، فناوری اتوماسیون صنعتی ارائه شده توسط فستو تمامی اعمال مورد نیاز را بر عهده می گیرد.
محدوده ارائه خدمات و محصولات فستو شامل فنآوری های محصولات پنوماتیک، درایو-پنوماتیک، سرو پنوماتیک، سیلندر، واحد مراقبت، شیر برقی، سوپاپ ها و منیفولد ها می باشد.

دامنه تامین کالا و خدمات مهندس فستو شامل تمامی صنایع از جمله صنایع غذایی و لبنی، داروسازی، خودروسازی، چاپ و بسته بندی و … ار مرحله مشاوره کالا تا پشتیبانی محصولات را رقم میزند.

خدمات نمایندگی کمپانی فستو در ایران

خدمات کمپانی فستو در ایران

  • ارائه محصولات استاندارد و راه حل های خاص برای مشتری
  • تنوع بسیار گسترده تامین محصولات (شامل تامین محصولات با طراحی سفارشی خاص)
  • گواهی کیفیت محصولات
  • گواهی اصالت محصولات فستو آلمان
دستیابی به اهداف98%
98%
شناسایی نیاز مشتریان90%
90%
رضایت مندی مشتریان92%
92%
سهم بازار پنوماتیک79%
79%

گروه های اصلی محصولات فستو در ایران

  • سیلندر ، دریچه و منیفولد
  • درایوهای برقی ، پنوماتیک و سرو پنوماتیک
  • لوازم خانگی برای تصفیه هوای فشرده و فناوری خلا
  • موتورها و کنترل کننده ها
  • حسگرها و سیستم های پردازش تصویر
  • فناوری و نرم افزار کنترل
فستو پنوماتیک
[jwp-video n="1"]
تماس با ما نمایندگی فستو

فستو ایران كليه وظايف و عملكردهاي اين شركت را بازتاب می دهد و شركتي كاملا مستقل بوده و به توسعه پايدار می انديشد. رفتار كاركنان كاملا باهم هماهنگ بوده و سعی می كنند كه كليه نيازهای مشتری را برآورده كنند.

نوآوری در فستو و کارکرد FESTO در ایران

کنجکاوی، شجاعت و سازگاری در فستو مفاهیم جدیدی نیستند و در واقع آن ها بخشی از رفتار سازمانی کارکنان به شمار می آیند. همیشه دوست طوری عمل کنیم که بتوانیم به موازات تغییرات بازار، رهبری تغییرات آینده را نیز بدست بگیریم. علی رغم تغییراتی که در طی این چندین سال به وقوع پیوسته ولی ما همچنان به عنوان یک خانواده واحد عمل می کنیم. شما می توانید از عامل فروش فستو در ایران، کلیه محصولات را خریداری کنید.

فستو، شرکتی بی نظیر در ارائه محصولات و خدمات

محصولات فستو از هر جهت بی نظیر و متنوع است و عامل فروش FESTO در ایران تمامی محصولات و خدمات شرکت را با انواع و اقسام نیازهای صنعتی به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد و همواره نیازهای مشتریان را مدنظر گرفته و بر همان اساس محصولات جدیدی را تولید می کند. کارخانجات مختلف می توانند متناسب با نیازهای خود، از این محصولات استفاده کنند.

محصولات منحصر به فرد فستو  و عامل فروش فستو در ایران

تمامی محصولات این شرکت منحصر به فرد بوده و با کیفیت است. نصابان شرکت می توانند اتوماسیون شرکت ها را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهند و همیشه آماده کمک رسانی هستند تا به بهترین شکل ممکن، به خریداران و مشتریان که اکثر از شرکت های ایرانی هستند، خدمات رسانی کنند. عاملیت فروش فستو در ایران، جدیدترین محصولات را به فروش می رساند.

از آموزش حضوری تا آموزش مجازی و فستو در ایران

شرکت فستو در جهت ارائه خدمات ارزان و با کیفیت به مشتریان، کارکنان خود را هم به صورت حضوری و هم به صورت مجازی آموزش می دهد تا بتوانند به بهترین شکل ممکن به مشتریان خدمات ارائه کنند.

اتوماسيون فستو و عامل فروش فستو در ایران

بخش اتوماسيون فستو  محصولات ، سیستم ها و خدمات پیرامون کنترل پنوماتیک و الکتریکی و فناوری درایو – چه در بخش اتوماسیون کارخانه و چه در فرآیند را ارائه می دهد.

در محیط کارخانه روزمره ، فناوری اتوماسیون کارهای معمولی مانند گرفتن ، جابجایی و موقعیت یابی قطعات ، ماژول ها یا محصولات کامل را بر عهده می گیرد. شركت فستو به عنوان یک رهبر نوآوری ، برای سالهای متمادی انگیزه ای را برای اتوماسیون کارخانه فراهم کرده است و مجموعه گسترده ای از محصولات و خدمات را ارائه می دهد – از اجزای جداگانه گرفته تا راه حل ها و سیستم های پیچیده سفارشی.

اتوماسیون از یک منبع و عاملیت فستو در ایران

محدوده استاندارد ما شامل فناوری درایو پنوماتیک ، سروو پنوماتیک و الکتریکی و همچنین سوپاپ ها و منیفولدها است. ارتباطات کامل در زنجیره کنترل توسط حسگرها ، سیستم های دوربین کامپکت هوشمند و کنترل کننده ها تضمین می شود. سیستم های تصفیه و نظارت بر هوای فشرده و همچنین شیلنگ ها و اتصالات پیچ دار مجموعه را دور می زنند.

دستگاه هايي برای صنایع مختلف و عاملیت فستو در ایران

دامنه جامع و تخصص خاص صنعت ما در مناطق تولید و مونتاژ بخشهای مختلف صنعتی اعمال می شود. خواه صنعت خودرو باشد یا صنعت الکترونیک ، فناوری چاپ و بسته بندی ، صنعت نیمه هادی یا خورشیدی – فستو دقیقاً تقاضاهای متنوع ترین صنایع را می داند و از مرحله مشاوره اولیه تا پشتیبانی پیگیری مستمر مشتریان خود را ارائه مي دهد.

فرم استعلام قیمت تجهیزات پنوماتیک فستو

نتیجه گیری

محصولات شرکت بین المللی فستو علی رغم تحریم ها به ایران نیز صادر می شود و بسیاری از کارخانه داران ایرانی دوست دارند که با این نوع محصولات، کارگاه تولیدی خود را مجهز کنند.

در فستو ایران شما می توانید محصولات متنوعی را شاهد باشید که برای کارخانه یا کارگاه شما به طور یقین لازم خواهد بود.

سوالات متداول درباره فستو

1- اگر می خواهم در فستو آموزش ببینم چه شرایطی را باید برآورده کنم؟

به طور کلی ، ما انتظار داریم که کارآموزان ما اجتماعی باشند و بتوانند به بهترین شکل ممکن، خدمات خود را ارائه دهند. اگر تمایل دارید به عنوان بخشی از یک تیم کار کنید و مشتاق یادگیری چیزهای جدید هستید ، پس برای فستو کاملا مناسب هستید. در حالی که با ما هستید ، مطمئناً هر روز چیز جدیدی یاد خواهید گرفت. با این حال ، این بدان معنی است که شما دائماً با مسائل جدیدی روبرو هستید. ما از کسانی که چالش ها را به شکلی فعالانه و استقلال طلبانه استقبال می کنند ، استقبال می کنیم و آنها را فرصتی برای رشد می دانیم. البته مربیان ما در این راه از شما پشتیبانی می کنند. سایر شرایط به این بستگی دارد که کدام گزینه آموزش حرفه ای شما را دوست دارد. شما می توانید الزامات خاص نقش ما را در توضیحات مربوط به موقعیت های تجاری و موقعیت های فنی پیدا کنید.

 

2- از کجا می توانم بفهمم که هنوز مکان هایی برای مهارت آموزی مورد علاقه من وجود دارد؟

این اطلاعات را می توانید در میان مطالب مربوط به برنامه ها پیدا کنید. اگر دوره آموزشی مورد علاقه شما وضعیت اشغالی را نشان می دهد ، دیگر برنامه هایی برای این نقش نمی پذیریم.

 

3- چه زمانی می توانم درخواست خود را ارسال کنم؟

دوره درخواست ما ممکن است هر سال برای دوره های کارآموزی با شروع سال بعد آغاز شود. شبانه متقاضیان سالانه ما شروع روند انتخاب است.

 

4- آیا می توانم به صورت آنلاین اقدام کنم یا بهتر است که درخواست خود را از طریق پست ارسال کنم؟

ما از دریافت برنامه های آنلاین خوشحالیم. ما در اینجا مزایای درخواست آنلاین را بیان کرده ایم.

keyboard_arrow_up